APPLE TV+ v CANAL+

Apple TV+ přináší oceňované filmy a seriály Apple Originals, od populárních dramat přes hvězdně obsazené komedie až po průkopnické dokumenty. To vše přímo v aplikaci CANAL+.

Sleva 25 % na první 3 měsíce Více informací

The Morning show

Nahlédněte v nekompromisně upřímném dramatu nominovaném na tři Zlaté glóby do moderního pracovního prostředí pohledem lidí, se kterými vstává celá Amerika.

Sleva 25 % na první 3 měsíce

Sledujte jedinečné filmy a seriály z produkce Apple TV+

keyboard_arrow_left keyboard_arrow_right

Vládcové nebes

Od Stevena Spielberga, Toma Hanksa a Garyho Goetzmana, producentů Bratrstva neohrožených a Pacifik. Během druhé světové války dali všanc své životy letci 100. bombardovací skupiny, bratrstva ukutého odvahou, smrtí a vítězstvím.

Ted Lasso

Jason Sudeikis hraje trenéra amerického fotbalu, který vede britský fotbalový tým. Nedostatek vědomostí vynahrazuje optimismem… a keksy. Seriál získal 11 cen Emmy včetně ocenění za nejlepší komedii roku 2021 a 2022.

Lekce chemie

V 50. letech je společnost přesvědčená, že žena patří do domácnosti, a zavrhne tak sen Elizabeth Zottové být vědkyní. Ta tedy přijme práci v televizním pořadu o vaření a začne národu přehlížených hospodyněk předávat mnohem více než jen recepty.

Registrujte se nyní a začněte si užívat skvělé filmové a sportovní zážitky

Jen v aplikaci CANAL+ naleznete na jednom místě bohatý výběr filmů a seriálů, originální tvorbu Apple TV+, fotbalové zápasy Premier League a tenisové turnaje WTA!

Doporučujeme z Apple TV+
keyboard_arrow_left keyboard_arrow_right

Často kladené otázky