B.R.i

1 série - Akční | Zločin

Specializovaná jednotka, mladých elitních policistů, na organizovaný zločin, vedená Saïdem. Společně budou muset zabránit tomu, aby válka gangů zažehla Paříž.

Sleva 50 % na půl roku Více informací

Více o seriálu B.R.i

V srdci Versailles - proslulé jednotce specializované na boj s organizovaným zločinem - se Said (Sofian Khammes) ujímá vedení týmu výjimečných mladých policistů. Zatímco čelí hrozící válce gangů, která hrozí pohltit Paříž, musí si Said jako nový velitel najít vlastní cestu, i když se jeho metody střetávají s charismatickým bývalým šéfem Patrikem (Bruno Todeschini), který má vazby na známého zločince.

Brigáda (B.R.i), francouzská obdoba americké S.W.A.T., se specializuje na vysoce závažné kriminální případy a má za sebou bohatou historii, včetně účasti na velkých operacích, jako byla střelba na Charlie Hebdo v roce 2015 a pařížské útoky v listopadu 2015, a také stíhání nechvalně proslulých zločinců, jako byl Jacques Mesrine. Podívejte se na tento napínavý seriál o neúnavném pronásledování a morálních dilematech ve světě zločinu a spravedlnosti. 

Sleva 50 % na půl roku

Podívejte se na ukázky

keyboard_arrow_left keyboard_arrow_right

SEZNAMTE SE S POSTAVAMI

keyboard_arrow_left keyboard_arrow_right
Sofian Khammes

Sofian Khammes

Said

Když je vybrán do čela Versailleské B.R.i, brzy se setkává s realitou v terénu. Podaří se mu najít své místo šéfa, aniž by ztratil směr a zřekl se svých hodnot?

Sofian Khammes

Ophélie Bau

Vanessa

Vanessa, jediná žena v B.R.i, je připravena na všechno. Při plnění svých povinností Vanessa poprvé zabije muže. Jak může přijmout návrat do normálního života a přestat vzdorovat smrti?

Sofian Khammes

Théo Christine

  • Sokrates

Bývalý policista z protidrogového oddělení je převelen k B.R.i... ale jeho motivace jsou ve skutečnosti intimní. Podaří se mu navzdory osobní mstě spojit síly se skupinou?

Sofian Khammes

Rabah Nait Oufella

Badri

Narodil se v rodině, která se policejnímu sboru bránila, a vstup do B.R.i byl jedinou možností, jak se vymanit ze svého prostředí. Když však Said přijde, je pro něj těžké přijmout nové vedení.

Sofian Khammes

Waël Sersoub

Julien

Julienův informátor navede celý tým na falešnou stopu. Povede se mu obnovit důvěru celé jednotky?

Doporučené seriály a filmy

keyboard_arrow_left keyboard_arrow_right

Často kladené otázky